Акти впровадження 2017 року – Біо-гель

Акти впровадження 2017 року

ДП ДГ АСКАНІЙСЬКЕ

Застосування препарату "Біо-гель" призводить до збільшення висоти рослин, збільшення колосу, зростає кількість продуктивних стебел і в цілому продуктивність рослин. Прибавка (біологічної) урожайності зерна озимої пшениці після однієї обробки "Біо-гелем" 1,5 л/га становить 15 ц/га
Akt-askaniyske-soya-small

ДП ДГ АСКАНІЙСЬКЕ

Застосування препарату "Біо-гель" призводить до збільшення висоти рослин, кількості бобів. Прибавка урожайності СОЇ після обробки "Біо-гелем" становить 8%.

akt-kamyanske-small

ПАТ "КАМ'ЯНСЬКИЙ"

Встановлено, що застосування органічного добрива "Біо-гель" дозволяє знизити гербіцидне навантаження на грунти в середньому на 17%. При цьому спостерігається збільшення врожайності пшениці озимої, у порівнянні з контрольною ділянкою, в середньому до 15%.

ПАТ "КАМ'ЯНСЬКИЙ"

Встановлено, що застосування органічного добрива "Біо-гель" дозволяє знизити гербіцидне навантаження на грунти в середньому на 17%. При цьому спостерігається збільшення врожайності ячменю озимого, у порівнянні з контрольною ділянкою, в середньому до 18%.

akt-agroproduct-plus-soya-small

ПП "ЮТС-Агропродукт Плюс"

Застосування органічного продукту "Біо-гель" на посівах сої призводить до збільшення вегетативної маси і в цілому збільшення продуктивності рослин. При збиранні отримано прибавку до врожаю 12,5%.

ПП "ЮТС-Агропродукт Плюс"

Встановлено, що при однократній обробці органічним добривом "Біо-гель" прибавка до врожаю озимої пшениці становить 14,3%.

СТОВ "ЕНОГРАЙ"

При застосуванні органічного добрива "Біо-гель" на плодово-ягідних насадженнях спостерігається збільшення врожайності на 15%. При цьому знижено дозу мінеральних добрив та пестецидів на 10%

СТОВ "ЕНОГРАЙ"

При застосуванні органічного добрива "Біо-гель" на виноградних насадженнях спостерігається збільшення врожайності на 15%. При цьому знижено дозу мінеральних добрив та пестецидів на 10%

ФГ "ЛАНЬ"

Встановлено, що застосування органічного добрива "Біо-гель" дозволяє знизити гербіцидне навантаження на грунти в середньому на 33%. При цьому спостерігається незначне збільшення врожайності озимої пшениці, у порівнянні з контрольною ділянкою, в середньому до 3%.

ФГ "ЛАНЬ"

Встановлено, що застосування органічного добрива "Біо-гель" дозволяє знизити гербіцидне навантаження на грунти в середньому на 33%. При цьому спостерігається незначне збільшення врожайності озимого ячменю, у порівнянні з контрольною ділянкою, в середньому до 5%.

akt-kopani-small

ДП ДГ КОПАНІ

За рахунок приросту врожаю озимої пшениці та економії витрат на пестициди додатковий умовний прибуток склав близько 2000 грн/га