Акти впровадження

ТОВ СП "НІБУЛОН" (філія "Снігурівська")

При використання Біо-гелю на полі озимої пшениці сорту Бунчук другої репродукції в багарних умовах 2017/2018 рр. вегетаційного періоду при двократній позакореневій обробці посівів баковою сумішшю з додаванням у фази трубкування та колосіння 1,5 л/га Біо-геля з одночасним зниженням фунгіцидної норми на 20 % врожайність в досліді становила 38,5 ц/га, в контролі 32,3 ц/га (+ 6,2 ц/га або 19,2 %).
akt-bilozerskyi-vynograd-2018-small

АФ "Білозерський"

Технологія вирощування на контролі і в досліді загально прийнята, але в залежності від фази розвитку в досліді в бакову суміш пестицидів додавалось по 2 л/га Біо-геля з одночасним зниженням фунгіцидної норми на 20%. За результатами виробничої перевірки виявлено прибавку до врожаю винограду сорту "Цветочний", склала 20,80 ц/га або 18,48%.

akt-yuts-agroproduct-sonyashnyk-2018-small

ТОВ "ЮТС-Агропродукт"

На ділянці з використанням Біо-гелю в період другого гербіцидного обробітку, була зменшена норма препарату Альфа-Стар на 30%, а інсектициду Ламдекс на 35% від норми використання на контрольній ділянці. За результатами обліку врожаю насіння соняшнику на дослідній ділянці врожайність склала 23,2 ц/га, при цьому на контрольній - 19,5 ц/га, що на 3,7 ц/га менше.

ТОВ "ЮТС-Агропродукт"

Врожай пшениці озимої сорту Епоха одеська при традиційній технології хімічної обробки з додаванням БІО-ГЕЛЮ (2 л/га) були вище, ніж 60 ц/га по площі всього поля, що в екстремальних умовах повітряної та ґрунтової посухи були вище прогнозованих. В досліді після зниження на 20% кількості гербіциду ефективність зниження сорняків на контролі та в досліді була не нижча від 95%; В досліді після зниження на 20% кількості фунгіциду бактеріальні хвороби рослин не відмічалися.

Агрофірма "Фрідом Фарм Інтернешнл"

Застосування препарату "Біо-гель" на озимій пшениці сорту Шестопаловка при дворазовому позакореневому обприскуванні (у фази виходу в трубку та наливу зерна) призводить до прибавки врожайності в порівнянні з контролем 3,3 ц/га, або 7,6%. Відмічалося суттєве збільшення кореневої частини рослин, що дозволило використовувати вологу з нижніх шарів ґрунту.
Akt-Fridom-farm-soya-small

Агрофірма "Фрідом Фарм Інтернешнл"

Застосування препарату "Біо-гель" на СОЇ сорту К-4 при дворазовому позакореневому обприскуванні (у фази повних сходів та стеблування) призводить до прибавки врожайності в порівнянні з контролем 2,1 ц/га, або 5,5%. Економічний ефект від застосування препарату «Біо-гель» – на 1 грн отримано 6,95 грн доходу.

ТОВ "Агрофірма "Агротіс" (філія "Катеринівська")

Технологія вирощування на контролі і в досліді була загальноприйнята. При збиранні на контролі озимої пшениці сорту Литанівка в багарних умовах при екстремальних погодних умовах на контролі урожайність становила 23,1 ц/га; при внесенні 2 л/га Біо-гелю - 25,4 ц/га. Тобто прибавка врожаю склала 2,3 ц/га або 10%.

Учгосп "Приозерне" Херсонського ДАУ

При однократній позакореневій обробці посівів ячменя озимого у фазу трубкування баковою сумішшю з додаванням органічного препарату Біо-гель (1 л/га) та при знижені норми фунгіциду на 20% прибавка врожаю склала 2,2 ц/га або 24,4%. Зниження негативного впливу погодних умов, підвищення резистентності до хвороб, подовження вегетаційного періоду, посилення ростових процесів, збільшення кущистості та кількості продуктивних стебел рослин, формуванні сильнішої кореневої системи, в тому числі вторинної.

ДП ДГ АСКАНІЙСЬКЕ

Застосування препарату "Біо-гель" призводить до збільшення висоти рослин, збільшення колосу, зростає кількість продуктивних стебел і в цілому продуктивність рослин. Прибавка (біологічної) урожайності зерна озимої пшениці після однієї обробки "Біо-гелем" 1,5 л/га становить 15 ц/га
Akt-askaniyske-soya-small

ДП ДГ АСКАНІЙСЬКЕ

Застосування препарату "Біо-гель" призводить до збільшення висоти рослин, кількості бобів. Прибавка урожайності СОЇ після обробки "Біо-гелем" становить 8%.

akt-kamyanske-small

ПАТ "КАМ'ЯНСЬКИЙ"

Встановлено, що застосування органічного добрива "Біо-гель" дозволяє знизити гербіцидне навантаження на грунти в середньому на 17%. При цьому спостерігається збільшення врожайності пшениці озимої, у порівнянні з контрольною ділянкою, в середньому до 15%.

ПАТ "КАМ'ЯНСЬКИЙ"

Встановлено, що застосування органічного добрива "Біо-гель" дозволяє знизити гербіцидне навантаження на грунти в середньому на 17%. При цьому спостерігається збільшення врожайності ячменю озимого, у порівнянні з контрольною ділянкою, в середньому до 18%.

akt-agroproduct-plus-soya-small

ПП "ЮТС-Агропродукт Плюс"

Застосування органічного продукту "Біо-гель" на посівах сої призводить до збільшення вегетативної маси і в цілому збільшення продуктивності рослин. При збиранні отримано прибавку до врожаю 12,5%.

ПП "ЮТС-Агропродукт Плюс"

Встановлено, що при однократній обробці органічним добривом "Біо-гель" прибавка до врожаю озимої пшениці становить 14,3%.

СТОВ "ЕНОГРАЙ"

При застосуванні органічного добрива "Біо-гель" на плодово-ягідних насадженнях спостерігається збільшення врожайності на 15%. При цьому знижено дозу мінеральних добрив та пестецидів на 10%

СТОВ "ЕНОГРАЙ"

При застосуванні органічного добрива "Біо-гель" на виноградних насадженнях спостерігається збільшення врожайності на 15%. При цьому знижено дозу мінеральних добрив та пестецидів на 10%

ФГ "ЛАНЬ"

Встановлено, що застосування органічного добрива "Біо-гель" дозволяє знизити гербіцидне навантаження на грунти в середньому на 33%. При цьому спостерігається незначне збільшення врожайності озимої пшениці, у порівнянні з контрольною ділянкою, в середньому до 3%.

ФГ "ЛАНЬ"

Встановлено, що застосування органічного добрива "Біо-гель" дозволяє знизити гербіцидне навантаження на грунти в середньому на 33%. При цьому спостерігається незначне збільшення врожайності озимого ячменю, у порівнянні з контрольною ділянкою, в середньому до 5%.

akt-kopani-small

ДП ДГ КОПАНІ

За рахунок приросту врожаю озимої пшениці та економії витрат на пестициди додатковий умовний прибуток склав близько 2000 грн/га