Історія компанії
від НВП Інститут ТЕКМАШ до Біо-гель

1997

ТЕПЛО БЕЗ ТРАДИЦІЙНИХ НАГРІВАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ

Створили теплогенератор об'ємного нагрівання ТЕК-4 на основі кавітації. Впроваджено понад 2500 одиниць, в основному, на великих підприємствах важкої та гірничодобувної промисловості.

tek
2004

НАЙМЕНШИЙ У СВІТІ ВИТРАТА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ, ВСЬОГО 12 КВТ·ГОДИННА НА 1000 Л ПАСТЕРИЗУЕМОГО ПРОДУКТУ

Створено нову технологічну платформу для пастеризації харчових рідин без нагрівальних елементів за рахунок кавітації. Впроваджено понад 80 систем пастеризації.

TEK-PH
2006

ТЕХНОЛОГІЯ ДОЗВОЛИЛА ПІДНЯТИ ПРИБУТКОВІСТЬ ТВАРИННИЦТВА У 1,5-2 РАЗИ

Впроваджено близько 400 комплексів з виробництва вологих кормів ТЕК-СМ для відгодівлі ВРХ та свиней. Заміна сухого годування на вологе збільшило прирости ваги тварин на 16-20% і знизило забруднення навколишнього середовища відходами тваринництва на 15-23%.

TEK-FSL
2011

НОНСЕНС? КОНСЕРВИ КОРИСНІШІ ЗА САМІ ФРУКТИ!

Створено систему функціонального харчування на основі білкових та ягідних паст, що випускаються на власних підприємствах за ТМ «LIQBERRY®» и «ЖИДКИЕ ФРУКТЫ®», «ЯГОДНАЯ КОСТОЧКА В СОБСТВЕННОМ СОКУ®».

Проведено понад 20 медичних досліджень із цукрового діабету, ішемічної хвороби серця, онкозахворювань, зору, остеопорозу.

liquidfruits
2014

НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Остання розробка компанії – новий клас органічних добрив та біологічні препарати під ТМ BIO-GEL, BIOGEL+, LEANUM®, VITAMIN O7®, PHOSPHATE-GEL.

Ірландська компанія AGRII, яка є ексклюзивним дистриб'ютором, запровадила на території України на 600 000 га земель препарат під ТМ LEANUM® у 2021р.

Здійснюємо регулярне постачання препарату під ТМ BIO-GEL до Індії, Грузії, Узбекистану, Литви.

Розпочато впровадження тестових зразків у 13 країнах світу.

Органічний і сертифікований українською компанією «Organic Standard» та ірландською компанією «OF&G»

cans

СВІТОВА НОВИЗНА

ПАРТНЕРСТВО

Ефективну міжнародну роботу НВП «Інститут ТЕКМАШ» здійснено в низці країн:

  • у Китаї у 2006 році було створено спільне підприємство «ЮНАНЬ» у м. Харбін з випуску теплогенераторів;
  • у Колумбії впроваджено спільно з компанією BERKYS GROUP S.l. (Kavitec S.A.S., Dosquebradas, Risaralda) 2013-2021рр на ряді харчових підприємств з пастеризації харчових продуктів на основі HTD-technology®;
  • в Канаді (PEI) побудовано завод у 2011 році для компанії Healthy Berries Ltd. з виробництва пасти з місцевої органічної чорниці;
  • в Канаді (провінція Саскачеван) надано ліцензію компанії MERA GROUP на HTD-technology® для виробництва соєвої та інших рослинних паст та молока. Програма запроваджується під інноваційним проектом PROTEIN FOR LIFE.
  • У Литві в 2015 році побудовано завод UAB LIQBERRY за випуск функціонального продукту – паст з ягід чорниці, брусниці, журавлини.

ПОТЕНЦІАЛ (Повна автономність)

Штат співробітників та фахівців, що залучаються, – близько 50 осіб. Власний завод продуктивністю до 15 т/день зі складськими приміщеннями, включаючи теплий склад на 500 тонн готової продукції, забезпечує потреби агрофермерів України на 600 000 га землі. Відпрацьована логістика на кшталт LEAN-технології забезпечує низьку відпускну ціну заводу.

Щоденні практичні та лабораторні випробування дозволяють постійно покращувати технологію виготовлення та використання нових продуктів.

Усі технологічні машини, необхідних різних технологічних процесів, випускаються лише з запатентованої технології у своїй підприємстві. В основу всіх машин покладено HTD-technology® для створення нагрітих емульсій та суспензій без традиційного нагрівання.

Виробничі площі підприємства ТЕКМАШ – близько 10 000 м2, власна біохімічна лабораторія, теплий склад готової продукції, офісні приміщення площею близько 300 м2, зручна транспортна логістика та необхідна документація забезпечує безперебійну роботу підприємства

.