Листопад 15, 2017
адювант

Зниження пестицидного навантаження

Біо-гель знижує дозу гербіцидів та фунгіцидів до 30%, не змінюючи схеми обробки. Сумісний в баковій суміші з усіма ЗЗР.
Листопад 1, 2017
стимулятор

Обробка зрідженних посівів після зимівлі

Багато зріджених посівів фермери пересівають ярими культурами. Але ми запропонували інший шлях і отримали урожайність понад 40 ц/га.
Жовтень 22, 2017
адаптоген

Природний адаптоген до екстремальних погодних умов (посухи)

Не секрет, що добрий стан сходів не завжди виправдовує надії фермерів на високий врожай. Посуха, пізні весняні заморозки, кислотні дощі завдають шкоди, прямо пропорційно площі вегетуючої частини рослин.
Жовтень 5, 2016

Гербіциди. «І вовки ситі, і вівці цілі»

Усім відомо, що використання гербіцидів викликає у рослин стрес і відставання у розвитку, що, згодом, може знизити врожайність зернобобових культур, наприклад, сої з 3 до 2 тонн на гектар!
Жовтень 5, 2016

Фунгіциди. «Щоб не лікуватись, давайте не хворіти»

Всім відомо, що хвороби «чіпляються» до ослаблених людей і тварин. Те саме трапляється і з рослинами: чим більше хімічних прополок, стресів, обробок фунгіцидами, тим більше хвороб. І починається згубний ланцюжок: хвороба – ліки – хвороба. Ситуацію важко виправити, але можна передбачити профілактичними засобами.
Жовтень 5, 2016

«Гроші на вітер», або чому інокулянти не завжди ефективні

Біопрепарати, які вміщують бактерії, більше відомі як інокулянти, з’явилися біля 20 років тому і встигли завоювати як прибічників, так і скептично налаштованих аграріїв у всьому світі.
Жовтень 5, 2016

Користь або шкода гумату хімічного походження

Чи знаєте ви, що широко використовувані гумати хімічного походження, в тому числі гумати калію та натрію, «згортаються» у воді в присутності солей, що визначають жорсткість води. В першу чергу це двовалентні хімічні сполуки кальцію, магнію та заліза, на які так багаті водні ресурси України.
Серпень 23, 2016

Структурована вода (кластерна вода)

На сьогодні на ринку з’явилася так звана «структурована вода» - чарівний препарат абсолютно прозорого кольору, зовнішньо нічим не відрізняється від звичайної води з відомою формулою H2O.